منابع آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی

منابع آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی, منابع ازمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی

منابع آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی

منابع آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی, منابع ازمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی

منابع آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی,منابع ازمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی,منابع آزمون ارشد وزارت بهداشت,منابع کارشناسی ارشد علوم پزشکی,منابع آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت,منابع آزمون دکتری علوم پزشکی,منابع آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی,منابع آزمون دکتری علوم پایه, منابع آزمون دکترا علوم پزشکی,منابع آزمون کارشناسی ارشد علوم پایه,منابع آزمون دکتری وزرات بهداشت,منابع ازمون ارشد علوم پایه,
طبقه بندی موضوعی

منابع آزمون کارشناسی ارشد فیزیوتراپی ورزشی وزارت بهداشت کد ۵۵۳۱

منابع آزمون کارشناسی ارشد فیزیوتراپی ورزشی

منابع آزمون کارشناسی ارشد فیزیوتراپی ورزشی به توصیه سنجش امیرکبیر

منابع آزمون کارشناسی ارشد فیزیوتراپی ورزشی اگر درست انتخاب شوند، اولین قدم صحیح در مسیر حرکت به سوی قبولی در آزمون کارشناسی ارشد فیزیوتراپی ورزشی است، لذا دپارتمان های تخصصی سنجش امیرکبیر جهت سهولت دسترسی داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد، منابع آزمون کارشناسی ارشد فیزیوتراپی ورزشی را تدوین و گردآوری نموده است تا داوطلبان حتی اگر خودشان به صورت مستقل نیز بخواهند منابع را تهیه کنند این امر قابل انجام باشد. به داوطلبان توصیه می شود که از بسته های آموزشی(کتب و جزوات تخصصی) مورد نیاز هر رشته استفاده کنند(به دلایل زیر) ولی اگر باز اصرار دارند که منابع را تهیه کنند توصیه می شود در کنار منابع تهیه شده مرجع، کتاب مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) به روش سنجش امیرکبیر را تهیه کنند که به آنها روش برنامه ریزی را ارایه می دهد که بتوانند از مینیمم زمان، ماکزیمم استفاده را بکنند.

آیا خواندن کتب مرجع برای آزمون کارشناسی ارشد فیزیوتراپی ورزشی توصیه می شود؟

مطالعه کتاب های مرجع اگر چه بسیار مفید و ضروری است اما برای آمادگی در آزمون کارشناسی ارشد دارای معایبی است که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم:
۱) حجم این نوع کتاب ها با توجه به مطالب مفید آنها برای آزمون مناسب نیست؛ چرا که در کتاب های مرجع بیشتر به آموزش مفاهیم، اثبات قضایا و بعضاً آوردن مطالب غیر ضروری تکیه شده و تعداد سؤالات با پاسخ، برای تمرین دانشجویان کم است و بعضاً پاسخ را به عهده خواننده گذاشته‌اند.
۲) در این نوع کتاب‌ها، روش های تستی و سریع جهت پاسخگویی به سؤالات آزمون کارشناسی ارشد، وجود ندارد.
۳) مطالب بعضی از این کتاب‌ها به دلیل ترجمه گزینشی نامفهوم به نظر می‌رسد و خواننده نمی‌تواند ارتباط لازم را با کتاب برقرار کند.
دلایل فوق و برخی علل دیگر نیاز به مطالعه یک کتاب جامع و خوب را برای ما ضروری می‌سازد. البته گفتنی است یک کتاب خوب باید کاملاً منطبق بر کتاب های مرجع با حذف نکات منفی آنها باشد و دانشجویان نباید کتاب های مرجع را از ذهن خارج کنند.
انتشارات سنجش امیرکبیر جهت قبولی داوطلبان در آزمون کارشناسی ارشد، کتاب های رشته های مختلف را در سطح کشور ارائه کرده که با استقبال زیادی از سوی دانشجویان مواجه شده است. مجموعه این کتاب ها در بسته های آموزشی کارشناسی ارشد برای هر رشته گردآوری و تمام این کتاب ها با در نظر گرفتن منابع آزمون و کتاب های مرجع گوناگون برای هر درس تألیف شده است. که دارای خصوصیات زیر می باشند:

کتاب های تکدرس آزمون کارشناسی ارشد فیزیوتراپی ورزشی:

در این نوع کتاب‌ها برای هر درس یک کتاب شامل آموزش گام به گام مطالب به زبانی ساده همراه با آوردن مثال‌ها و تست‌ها در ضمن آموزش، ارائه شده است. در کتاب های آموزشی مؤسسه از آوردن مطالب غیر ضروری پرهیز شده و خلاصه آنچه مورد نیاز داوطلب است ارائه شده است و هر کجا که در پاسخگویی تست‌ها روش های تستی وجود داشته به آنها اشاره شده است. پس از آموزش مطالب هر فصل، تست های طبقه بندی شده سال های گذشته مربوط به آن فصل به همراه پاسخ تشریحی و تست های خودسنجی با جواب کلیدی گنجانده شده است تا دانشجو پس از آموزش مطالب، تمام تست های سال های قبل مربوط به آن فصل را مرور کند.
کتاب های کارشناسی ارشد سنجش امیرکبیر با توجه به ساختار کاملاً حرفه‌ای و علمی آنها و توجه به نیاز دانشجویان، داوطلبان را از مراجعه به کتاب های دیگر بی‌نیاز می‌کند. مطمئناً تعداد تست های فراوان، آموزش ساده و روان مطالب، به روز بودن کتاب‌ها از مشخصه های بارز کتاب های سنجش امیرکبیر است.

ویژگی های بارز بسته های آموزشی کارشناسی ارشد فیزیوتراپی ورزشی سنجش امیرکبیر

جزوات سنجش امیرکبیر توسط نفرات برتر کنکور سال های گذشته گردآوری گردیده و حاوی مطالب مفید و نکات برگزیده ای است که موجب صرفه جویی در وقت داوطلبان می گردد. بسیاری از داوطلبان با مشاهده حجم و تعدد کتب رفرنس اعلام شده، نگران نحوه گزینش مطلب و کمبود زمان برای مطالعه آنها می‎ گردند، از اینرو جزوات سنجش امیرکبیر علاوه بر مطالب گردآوری شده توسط نفرات برتر، دارای مطالب کنکوری بوده و یک منبع جامع، کامل و در عین حال خلاصه محسوب می شود که نیاز شما را به هر کتاب یا هر منبع دیگری مرتفع می ‎کند.
مزیت دیگر بسته‎های آموزشی سنجش امیرکبیر امکان دریافت جزوات ویرایش شده بدون نیاز به پرداخت هزینه مجدد توسط خریدار می باشد. به عبارت دیگر اگر جزوه ‎ای حتی یک روز پس از خرید شما ویرایش گردد، می توانید نسخه جدید آن را بطور رایگان از موسسه دریافت نمایید

منابع آزمون کارشناسی ارشد فیزیوتراپی ورزشی


منابع آزمون کارشناسی ارشد فیزیوتراپی ورزشی – منابع زبان عمومی علوم پزشکی


۱- Active Skills for Reading (1, 2, 3, 4, 5). Neil J. Anderson, Thompson publication
۲- Interaction: Reading . Hartman, P, Kirn, McGraw-Hill publication
۳- English for the Students of Medicine.Compilation : Mahmoodreza Atai,Maasume Atai,Leyla Shoja,Maasume Kafshgarsouteh,Mandana Zolghadari – Samt publication
۴-Academic Encounters: Reading, Study Skills and Writing . Bernard Seal. Cambridge University publication
۵- Improving Reading Skills.Compilation : D.r Shokrpour,D.r Mehbudi – Jungle publication
۶- Developing Reading Skills. Markstein, L. and Hirasawa, L. Cambridge university

۷- لغت نامه اصطلاحات پزشکی Reading throught interaction- Mosaic1
۸- گسترش مهارت A Complete Guide Expanding Reading Skills Intermediate ،رضا دانشوری، انتشارات جنگل.
۹- درسنامه جامع زبان کارشناسی ارشد علوم پزشکی،امیر لزگی، نشر جامعه نگر.
۱۰- مجموعه سوالات کارشناسی ارشد گروه‌های مختلف علوم پزشکی
۱۱- جزوه زبان علوم پزشکی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۲- جزوه زبان علوم پزشکی سنجش امیرکبیر که برگرفته از تمام منابع فوق می باشد.


منابع آزمون کارشناسی ارشد فیزیوتراپی ورزشی – منابع بیومکانیک و کینزیولوژی

۱- کتاب کینزیولوژی سیستم عضلانی- اسکلتی (Kinesiology of the musculoskeletal syste) مجموعه شانه، تالیف دونالد نیومن، ترجمه هلاکو محسنی‌فر و عبداله طیبی، انتشارات ستایش هستی.
۲- کتاب ساختار و عملکرد مفصل (Joint Structure and Function) “ستون مهره‌ای” ،تالیف لوانجی، نورکین، ترجمه عبداله طیبی، هلاکو محسنی‌فر و زینت آشناگر، انتشارات قلم علم.
۳- کتاب مدیریت بیماریهای شایع عضلانی اسکلتی (Management of Common Musculoskeletal Disorders)، تالیف دارلن هرتلینگ و راندولف کسلر، انتشارات Lippincott Williams & Wilkins.
۴- کتاب فیزیولوژی اتصالات (The Physiology of the Joints)، تالیف آی آ کاپانجی، انتشارات Mathematicsematical Physics.
۵- کتاب کینزیولوژی سیستم عضلانی – اسکلتی: رویکرد کلینیکی فیزیوتراپی “مچ پا”، تالیف هلاکو محسنی فر و زینت آشناگر، انتشارات قلم.
۶- کتاب کینزیولوژی سیستم عضلانی – اسکلتی “مجموعه آرنج و ساعد”، تالیف دونالد نیومن، ترجمه هلاکو محسنی‌فر و عبداله طیبی، انتشارات قلم علم.
۷- کتاب کینزیولوژی سیستم عضلانی – اسکلتی: رویکرد کلینیکی فیزیوتراپی “زانو” ، تالیف محمدرضا پوراحمدی و هلاکو محسنی‌فر، انتشارات قلم علم.
۸- کتاب کینزیولوژی سیستم عضلانی – اسکلتی: ستون مهره ای، تالیف عالیه دریابر و هلاکو محسنی فر، انتشارات قلم علم.
۹- کتاب بیومکانیک و حرکت‌شناسی اندام فوقانی (براساس منابع نورکین و نیومن)، تالیف حسین کریمی، انتشارات نخل.
۱۰- کتاب بیومکانیک ستون فقرات و قفسه صدری، تالیف یحیی سخنگویی، محمود اکبری و احمد نجفی، انتشارات دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی.
۱۱- کتاب مقدمه‌ای بر بیومکانیک ستون فقرات (براساس منابع نورکین و نیومن)، تالیف فرشاد اخوتیان و رویا مهدی خانی، انتشارات مولف اول.
۱۲- جزوه بیومکانیک، دانشگاه علوم‌پزشکی شهید بهشتی.
۱۳- جزوه بیومکانیک دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی.
۱۴- جزوه بیومکانیک دانشگاه علوم‌پزشکی تهران.
۱۵- جزوه بیومکانیک موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۶- جزوه بیومکانیک سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.


منابع آزمون کارشناسی ارشد فیزیوتراپی ورزشی – منابع ارزشیابی و اندازه‌گیری

۱- کتاب بررسی و ارزیابی عملکرد عضلات “پوسچر و درد” (Muscle: Testing and Function )(جلد ۱)، تالیف فلورنس پیترسون کندل، الیزابت کندل مک کریری و پاترشیا جیس پروانس، مترجمان علی‌رضا سرمدی و بهاره حاج قنبری، انتشارات سرمدی.
۲- کتاب بررسی و ارزیابی عملکرد عضلات “درجه بندی قدرت عضلات ” (Muscle: Testing and Function) (جلد ۲)، تالیف فلورنس پیترسون کندل، الیزابت کندل مک کریری و پاترشیا جیس پروانس، مترجمان علی‌رضا سرمدی و بهاره حاج قنبری، انتشارات سرمدی.
۳- کتاب اندازه گیری از طیف وسیعی مشترک حرکت و عضله طول (ریس) (Measuring of the joint range of motion and muscle length (Reese)، مولف جان جی گرهارد، انتشارات Hans Huber Pub.
۴- کتاب تست عضله (Muscles Testing)، مولف دنیل، انتشارات W B Saunders Co.
۵- کتاب ارزیابی دستی قدرت عضلانی و دامنه حرکتی مفاصل، تالیف زهرا فخاری، انتشارات نخل.
۶- جزوه ارزشیابی و اندازه‌گیری دانشگاه علوم‌پزشکی شهید بهشتی.
۷- جزوه ارزشیابی و اندازه‌گیری دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی.
۸- جزوه ارزشیابی و اندازه‌گیری دانشگاه علوم‌پزشکی تهران.
۹- جزوه ارزشیابی و اندازه‌گیری موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۰- جزوه ارزشیابی و اندازه‌گیری سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.


منابع آزمون کارشناسی ارشد فیزیوتراپی ورزشی – منابع فیزیولوژی عضله، قلب، عروق و تنفس

۱- کتاب فیزیولو‍ژی پزشکی گایتون، تالیف آرتور گایتون، مترجم محمد رخشان و احمدرضا نیاورانی، انتشارات سماط.
۲- کتاب فیزیولوژی پزشکی گانونگ، مترجمان رضا بدل زاده، کامران قاسمی و علی راستگار فرج زاده، انتشارات جهان ادیب، سینا طب.
۳- کتاب فیزیولوژی برن و لوی، تالیف فاطمه صفری، بروس کوپن و بروس استنتون، مترجمان علی راستگار فرج‌زاده، پرویز شهابی و سیمین نامور، زیر نظر سیدعلی حائری روحانی، انتشارات اندیشه رفیع.
۴- کتاب فیزیولوژی، تالیف مینو پاک گوهر، مترجم نرگس تقی آبادی، انتشارات خسروی.
۵- کتاب فیزیولوژی پزشکی، تالیف آرتور گایتون و جان ادوارد هال، مترجم اصغر قاسمی و مسلم محمدی، انتشارات خسروی.
۶- کتاب درسنامه جامع فیزیولوژی، تالیف علی حائری روحانی، علی راستگار فرج‌زاده و کامران قاسمی، انتشارات اندیشه رفیع.
۷- کتاب فیزیولوژی، تالیف محمد محمدزاده و رویا قوچانیان، انتشارات سماط.
۸- کتاب فیزیولوژی (خلاصه درس، پرسش‌های چهارگزینه‌ای و پاسخنامه تشریحی)، تالیف کاوه رحیمی، ناظر علمی عباس ابویسانی، انتشارات دیباگران.
۹- جزوه فیزیولوژی دکتر حائری دانشگاه علوم پزشکی تهران.
۱۰- جزوه فیزیولوژی آقای دکتر حاجی زاده دانشگاه علوم پزشکی مازندران.
۱۱- جزوه فیزیولوژی دانشگاه علوم پزشکی ایران.
۱۲- جزوه فیزیولوژی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی.
۱۳- جزوه فیزیولوژی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۴- جزوه فیزیولوژی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.


منابع آزمون کارشناسی ارشد فیزیوتراپی ورزشی – منابع فیزیولوژی کار و ورزش

۱- کتاب اصول و مبانی فیزیولوژی کار، تالیف فرشاد ارغوانی، محمدکریم جوانمردی، کمال ابراهیمی، هادی دانشمندی و فرزام بیدارپور، انتشارات فرشاد ارغوانی.
۲- کتاب فیزیولوژی ورزش: تئوری و کاربرد برای آمادگی جسمانی و اجرای ورزشی، تالیف ادوارد هاولی، اسکات کلاین پاورز، ترجمه فرشید طهماسبی، سجاد احمدی زاده، مجتبی صالح پور و محمد سلطانی، انتشارات حتمی.
۳- کتاب اصول راهنمای پزشکی ورزشی (Principle of manual sports medicine)، تالیف by Steven J. Karageanes، انتشارات LWW.
۴- کتاب پزشکی ورزشی، تالیف رحیم شریف و بهنام زایر، انتشارات اریکه.
۵- کتاب روشهای درمانی برای آسیب دیدگی ورزشکاران (Therapeutic modalitips for athletic injuries)، تالیف Craig R. Denegar، انتشارات Human Kinetics Publishers.
۶- کتاب آسیب دیدگی های ورزشی، تالیف محمد خزاعی، انتشارات ابریشمی فر.
۷- کتاب مبانی علمی و اصول تمرین در توانبخشی اسکلتی عضلانی (Scientitic foundations and principles of practice in musculoskeletal Rehablitation)، مولفان by David J. Magee BPT PhD CM , James E. Zachazewski PT DPT SCS ATC , William S. Quillen PT PhD SCS FACSM ، انتشارات Saunders.
۸- کتاب تکنیک‌های توانبخشی در طب ورزشی و امدادگری ورزشی، تالیف ویلیام ای پرنتیس، ترجمه حسن دانشمندی، انتشارات حتمی.
۹- کتاب حرکت انسان در سلامت و بیماری بر اساس فیزیولوژی ورزش (Exercise physiology Basis of human movement in health and disease)، مولف brown، انتشارات Lipincot Wiliams & Wilkins.
۱۰- کتاب اصول بنیادی فیزیولوژی ورزشی (۱) (انرژی، سازگاری‌ها و عملکرد ورزش)، تالیف رابرت رابرگز و اسکات رابرتس، مترجم عباسعلی گائینی و ولی الله دبیدی انتشارات سمت.
۱۱- کتاب اصول بنیادی فیزیولوژی ورزشی (۲) (آزمونها و موضوعات ویژه ورزشی)، تالیف رابرت رابرگز و اسکات رابرتس، مترجم عباسعلی گائینی و ولی الله دبیدی انتشارات سمت.
۱۲- کتاب فیزیولوژی ورزشی( Essentials of exercise physiology) (انرژی و تغذیه)، تالیف ویلیام مک آردل و فرانک کچ و ویکتور کچ، مترجم اصغر خالدان، انتشارات سمت.
۱۳- کتاب فیزیولوژی ورزش و فعالیت بدنی (فیزیولوژی ورزشی ۵ استاد)، تالیف دیوید کاستیل و جک ویلمور، مترجمان فرهاد رحمانی نیا، حمید آقاعلی نژاد، حمید رجبی، ضیاء الدین معینی و فاطمه سلامی، انتشارات مبتکران، پیشروان.
۱۴- کتاب فیزیولوژی ورزشی: تلفیق نظر و عمل ۲، تالیف ویلیام جی. کرامر و استیون جی فلک، انتشارات حتمی.
۱۵- جزوه فیزیولوژی کار و ورزش دانشگاه شهید بهشتی.
۱۶- جزوه فیزیولوژی کار و ورزش دانشگاه تهران.
۱۷- جزوه فیزیولوژی کار و ورزش موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۷- جزوه فیزیولوژی کار و ورزش موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.

ارشد وزارت بهداشت 96فیزیوتراپی ورزشی , ارشد وزارت بهداشت فیزیوتراپی ورزشی  96,منابع ارشد رشته های ارشدفیزیوتراپی ورزشی , رشته های کارشناسی ارشدفیزیوتراپی ورزشی ,  منابع ارشد ازادفیزیوتراپی ورزشی ,  منابع ارشد وزارت بهداشت فیزیوتراپی ورزشی , منابع ارشد فیزیوتراپی ورزشی , منابع ارشد 96فیزیوتراپی ورزشی ,ثبت نام ارشد فیزیوتراپی ورزشی ,ثبت نام ارشد ازاد فیزیوتراپی ورزشی ,  ثبت نام ارشد وزارت بهداشت فیزیوتراپی ورزشی , تاریخ ثبت نام ارشد فیزیوتراپی ورزشی ,تاریخ ثبت نام کارشناسی ارشد فیزیوتراپی ورزشی , نحوه ثبت نام ارشد فیزیوتراپی ورزشی , نحوه ثبت نام کارشناسی ارشد فیزیوتراپی ورزشی ,  تاریخ زمان ثبت نام ارشد ازاد فیزیوتراپی ورزشی , تاریخ زمان ارشد وزارت بهداشت فیزیوتراپی ورزشی , زمان نحوه ثبت نام ارشد ازاد فیزیوتراپی ورزشی ,  زمان چگونگی ارشد ازاد فیزیوتراپی ورزشی , تاریخ نحوه ثبت نام ارشد 96 ازاد فیزیوتراپی ورزشی , تاریخ نحوه ثبت نام ارشد ازاد 96فیزیوتراپی ورزشی , چگونگی ثبت نام ازمون ارشد 96فیزیوتراپی ورزشی , نحوه ثبت نام ارشد ازاد 96فیزیوتراپی ورزشی ,  ثبت نام ارشد وزارت بهداشت فیزیوتراپی ورزشی , تاریخ ثبت نام ارشد وزارت بهداشت فیزیوتراپی ورزشی , تاریخ زمان نحوه ثبت نام ارشد وزارت بهداشت فیزیوتراپی ورزشی ,  زمان چگونگی ثبت نام ارشد وزارت بهداشت فیزیوتراپی ورزشی ,  ارشد وزارت بهداشت96 فیزیوتراپی ورزشی , 

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۶/۰۷/۰۶
منابع آزمون علوم پزشکی منابع آزمون وزارت بهداشت

96

ارشد وزارت بهداشت 96فیزیوتراپی ورزشی

ارشد وزارت بهداشت فیزیوتراپی ورزشی

ارشد وزارت بهداشت96 فیزیوتراپی ورزشی

انتخاب رشته ارشد فیزیوتراپی ورزشی

بازار کار رشته فیزیوتراپی ورزشی

تاریخ ثبت نام ارشد فیزیوتراپی ورزشی

تاریخ ثبت نام ارشد وزارت بهداشت فیزیوتراپی ورزشی

تاریخ ثبت نام کارشناسی ارشد فیزیوتراپی ورزشی

تاریخ زمان ارشد وزارت بهداشت فیزیوتراپی ورزشی

تاریخ زمان ثبت نام ارشد ازاد فیزیوتراپی ورزشی

تاریخ زمان نحوه ثبت نام ارشد وزارت بهداشت فیزیوتراپی ورزشی

تاریخ نحوه ثبت نام ارشد 96 ازاد فیزیوتراپی ورزشی

تاریخ نحوه ثبت نام ارشد ازاد 96فیزیوتراپی ورزشی

ثبت نام ارشد ازاد فیزیوتراپی ورزشی

ثبت نام ارشد فیزیوتراپی ورزشی

ثبت نام ارشد وزارت بهداشت فیزیوتراپی ورزشی

دانشگاه شهید بهشتی رشته فیزیوتراپی ورزشی

دکتری فیزیوتراپی ورزشی

رشته

رشته های کارشناسی ارشدفیزیوتراپی ورزشی

زمان نحوه ثبت نام ارشد ازاد فیزیوتراپی ورزشی

زمان چگونگی ارشد ازاد فیزیوتراپی ورزشی

زمان چگونگی ثبت نام ارشد وزارت بهداشت فیزیوتراپی ورزشی

سایت فیزیوتراپی ورزشی

معرفی رشته فیزیوتراپی ورزشی

منابع ارشد 96فیزیوتراپی ورزشی

منابع ارشد ازادفیزیوتراپی ورزشی

منابع ارشد رشته های ارشدفیزیوتراپی ورزشی

منابع ارشد فیزیوتراپی ورزشی

منابع ارشد وزارت بهداشت فیزیوتراپی ورزشی

نحوه ثبت نام ارشد ازاد 96فیزیوتراپی ورزشی

نحوه ثبت نام ارشد فیزیوتراپی ورزشی

نحوه ثبت نام کارشناسی ارشد فیزیوتراپی ورزشی

چگونگی ثبت نام ازمون ارشد 96فیزیوتراپی ورزشی

چیست

کارنامه کارشناسی ارشد رشته فیزیوتراپی ورزشی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی